Producenci

Podczas wykonywania prac w trudnych warunkach atmosferycznych niezbędne jest odpowiednie ubranie. W przypadku niskich temperatur sprawdzą się bluzy robocze odblaskowe, które nie tylko zapewnią komfort termiczny, ale też zwiększą bezpieczeństwo. To prosty sposób na ochronę przed chłodem, a także poprawiają widoczność na drodze czy też placu budowy.

Bluzy robocze w sklepie Filmar.pl

W asortymencie mamy polarowe i dresowe ubrania BHP, które sprawdzą się podczas prac budowlanych, drogowych, a także w halach, gdzie panują niskie temperatury. To ciepłe bluzy odblaskowe BHP, które zatrzymują ciepło i zapewniają komfort pracy oraz swobodę ruchów. Są one wykonane z miłych w dotyku i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu posłużą przez długi czas. Co istotne, posiadają elementy odblaskowe, co sprawia, że sprawdzą się w szczególności tam, gdzie niezbędne jest zadbanie o zwiększoną widoczność na drodze, placu budowy lub hali.

Bluza polarowa odblaskowa (bądź dresowa) to jeden z podstawowych elementów stroju roboczego w wielu branżach. Zadbaliśmy o różnorodność modeli, co pozwoli na dopasowanie do konkretnego zastosowania. Poszczególne produkty różnią się kolorystyką oraz zastosowanymi udogodnieniami, takimi jak kieszenie na suwak, rękawy zakończone elastyczną lamówką, wzmocnienia na barkach oraz łokciach i nie tylko.

Przy każdym produkcie znajdują się dokładne informacje na temat wymiarów, wykorzystanych materiałów oraz właściwości — zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty polarowej i dresowej roboczej odzieży BHP.

Odblaskowe bluzy robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl