O firmie

FILIMAR -  Twój dystrybutor odzieży roboczej i ochronnej jesteśmy firmą z artykułami BHP.

Firma powstała w 1992 roku nieprzerwanie przekształcając się, inwestując i poszerzając swoją działalność o artykuły BHP. 

U nas znajdziecie wszystko, co potrzeba do zwiększenia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Stawiamy na jakość, gwarancję, bezpieczeństwo pracy i wygodę w użytkowaniu. 

Za największy atut uważamy możliwość dostosowania asortymentu do potrzeb i oczekiwań klienta. 

Do podstawowego asortymentu, jaki znajduje się na naszej stronie, możemy zaliczyć: 

odzież bhp, w tym spodnie robocze damskie i męskie, kombinezony robocze , ogrodniczki oraz obuwie ochronne, do których zaliczamy sandały, półbuty, trzewiki, wkładki do obuwia. 

W naszej bogatej ofercie handlowej znajdują się również rękawice monterskie, robocze i nitrylowe oraz artykuły dodatkowe jak maski, półmaski, okulary ochronne, gogle, kaski ochronne, stopery nauszniki a także środki higieny i czystości . 

Oferujemy produkty uznanych i cenionych w branży firm.

Jednym z naszych działań jest nanoszenie logo firmowego, napisów i oznaczeń na odzież aby sprostać wymaganiom stawianych przez współczesny rynek, charakteryzujemy się elastycznością i otwartością na współpracę . 


Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego 

filimar@filimar.pl Chętnie doradzimy, wycenimy i pomożemy fachowo w doborze rękawic, obuwia roboczego, odzieży ochronnej oraz artykułów BHP.

Zapraszamy do współpracy

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl